pexels-anna-shvets-4225881-scaled

Funkcjonalny i intuicyjny program dla gabinetu lekarskiego, przychodni oraz szpitali

Prowadzenie działalności medycznej wiąże się z wieloma wyzwaniami. Sprawna organizacja oraz właściwe zarządzanie dokumentacją medyczną są kluczowe, aby placówka funkcjonować mogła efektywnie i wydajnie.

Prowadzenie działalności medycznej wiąże się z wieloma wyzwaniami. Sprawna organizacja oraz właściwe zarządzanie dokumentacją medyczną są kluczowe, aby placówka funkcjonować mogła efektywnie i wydajnie. Program dla przychodni, gabinetu lekarskiego czy szpitali usprawnia działanie placówki, jednocześnie gwarantując pełną ochronę gromadzonych danych.

Sprawna, efektywna i wydajna praca placówki medycznej

Oprogramowanie medyczne stworzone zostało z myślą o placówkach, które każdego dnia obsługują ogromne ilości pacjentów. Intuicyjny w obsłudze system dedykowany jest gabinetom lekarskim, przychodniom bądź szpitalom. Bez względu na wielkość obiektu, oprogramowanie medyczne tego typu doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Program zdecydowanie ułatwia codzienną pracę lekarzom, pielęgniarkom czy osobom pracującym na recepcji. Program dla przychodni pozwala w dużym stopniu zmniejszyć ilość pacjentów pojawiających się w placówce – nie jest bowiem konieczne umawianie się na spotkanie ze specjalistą w sytuacji, gdy pacjent potrzebuje wyłącznie wypisania recepty. Realizacja ta opiera się na zdalnej konsultacji i wypisaniu recepty przez lekarza podczas rozmowy telefonicznej.

Atuty oprogramowania medycznego dla przychodni, gabinetów lekarskich, szpitali

Program do gabinetu lekarskiego w całości przechowywany jest w chmurze, dzięki czemu specjalista ma do niego dostęp wyłącznie przy udziale urządzenia z połączeniem sieciowym. Nie jest konieczna żmudna instalacja oprogramowania, a w razie awarii sprzętu możliwe jest zalogowanie się do systemu z każdego, innego urządzenia. Niewątpliwym atutem oprogramowania jest czytelny terminarz, pozwalający na szybką rejestrację pacjenta do wybranego lekarza. Przydatną funkcją jest możliwość porównania grafików wielu specjalistów naraz, dzięki czemu sprawdzenie najbliższego, wolnego terminu jest znacznie szybsze.

EDM programumożliwia prowadzenie oraz przechowywanie elektronicznej dokumentacji medycznej. Intuicyjne w obsłudze panele pozwalają w szybki sposób wypisać e-receptę, e-skierowanie czy e-zwolnienie lekarskie. Wzbogacenie oprogramowania medycznego w program EDM daje jednak znacznie więcej możliwości – m.in. korzystanie z wyszukiwarki ICD-9 lub ICD-10, dodawanie wybranych leków do ulubionych, tworzenie formularzy ankiet na podstawie własnych wymagań, wgląd w historię odbytych przez pacjenta wizyt czy wysyłanie kodu e-recepty poprzez wiadomości sms.

Możliwość komentowania została wyłączona.