pile-multicolored-plastic-back-covers-mobile-phone-1

Jakie etui na telefon Apple iPhone 7 wybrać?

Zakup nowego telefonu marki Apple wiąże się z niemałym wydatkiem – nie ma w tym jednak nic dziwnego. Telefony Apple zachwycają jakością wykonania oraz szybkością pracy. Nawet za obecnego, już jakiś czas, na rynku iPhone’a 7 trzeba zapłacić ponad 1000 złotych. Warto wówczas zainwestować w etui, które zabezpieczy Twój telefon przed upadkiem. Przy wyborze odpowiedniego pokrowca warto zwrócić uwagę na takie rzeczy jak materiał, z którego jest wykonany, wytrzymałość oraz dodatkowe cechy, które zwiększają jego funkcjonalność.

Dlaczego warto kupić etui na telefon Apple iPhone 7?

Etui pełni funkcję ochronną, dzięki czemu unikniesz niepożądanych rys na tylnej części obudowy. Zabezpieczony jest również tylny aparat, którego wymiana jest bardzo droga. Ponadto zakup odpowiedniego pokrowca pozwoli Ci urozmaicić wygląd Twojego urządzenia, a dzięki zastosowaniu różnych wariantów kolorystycznych, będziesz mógł wyróżnić swój telefon. Co ciekawe, jeśli nie jesteś zwolennikiem noszenia portfela, etui może posłużyć Ci jako miejsce do przechowywania dokumentu tożsamości, karty płatniczej lub banknotów. Telefon zwykle trzymamy blisko siebie, dlatego nigdy nie zapomnimy wziąć ze sobą gotówki czy dokumentów, które schowamy w pokrowcu. Warto podkreślić również, że etui jest najlepszym sposobem na ochronę telefonu za relatywnie niską cenę. Mnogość ofert na rynku powoduje, że ciężko jest spośród nich wybrać. Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji pokrowców, którymi warto się zainteresować.

Etui typu książka Mercedes-Benz

Jeśli jesteś fanem motoryzacji, ale szukasz pokrowca, który ochroni również przednią część Twojego urządzenia, to etui może być dla Ciebie interesującą propozycją. Czarne etui wykonane z takich materiałów jak poliwęglan, poliuretan oraz włókno węglowe, zapewni Twojemu telefonowi całkowitą ochronę. Ponadto, na przedniej części zamieszczono logo AMG – firmy, której nie trzeba  przedstawiać fanom motoryzacji. Oprócz atrakcyjnego wyglądu etui oferuje przysłonę na aparat oraz na przyciski sterujące. Ponadto jest ono kompatybilne z naklejkami NFC. Dodatkowym atutem jest fakt, że etui umożliwia bezprzewodowe ładowanie.

Etui BMW YACHTSPORT

Wybierasz się na wakacje i chciałbyś mieć telefon przy sobie nawet w wodzie? Jednym z najlepszych wyborów dla Ciebie będzie euti BMW Yachtsport, które zabezpieczy Twój telefon podczas kąpieli. Dodatkowo etui posiada smycz, dzięki której będziesz mógł owinąć je dookoła nadgarstka.

Etui Adevicer Armor Crystal

Jest to dobra propozycja etui na telefon iPhone’a 7 dla osób poszukujących pokrowca, który nie zmieni wyglądu ich telefonu. Mimo swej pozornie prostej konstrukcji, etui to gwarantuje wysoki poziom ochrony. Do zalet tego pokrowca możemy zaliczyć odporność na wstrząsy i zarysowania. Ponadto zastosowany materiał zapobiega powstawaniu odcisków palców na obudowie. Co ciekawe, obudowa posiada funkcję „warga”, która chroni przednią część urządzenia podczas upadku.

Etui Adevicer Carbon

Jeśli chcesz, aby pokrowiec zakupiony przez Ciebie nadał elegancji Twojemu telefonowi, to prezentowane etui powinno Cię zainteresować. Etui Adevicer Carbon, mimo swojej lekkości jest bardzo solidne, co czyni go odpornym na wstrząsy. Cienka powłoka sprawia, że telefon nie zwiększa swojej objętości. Obudowa ta umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji oraz portów, a ponadto jest kompatybilna z bezprzewodowym ładowaniem.

Etui z serii Adevicer Quaestio

Jeśli chcesz, aby pokrowiec zakupiony przez Ciebie nadał elegancji Twojemu telefonowi, to prezentowane etui powinno Cię zainteresować. Etui Adevicer Carbon, mimo swojej lekkości jest bardzo solidne, co czyni go odpornym na wstrząsy. Cienka powłoka sprawia, że telefon nie zwiększa swojej objętości. Obudowa ta umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji oraz portów, a ponadto jest kompatybilna z bezprzewodowym ładowaniem.

Adevicer Quaestio Cosmo – etui stylistyką odnoszące się do przestrzeni kosmicznej. Wiele wariantów kolorystycznych do wyboru sprawi, że Twój telefon będzie wyglądał niepowtarzalnie

Adevicer Quaestio Wave – obudowa nawiązująca do morskich fal, pozwoli Ci przenieść się choć na chwilę w nadmorskie tereny

Adevicer Quaestio Marble – abstrakcyjne wzory, sprawią, że Twój telefon będzie wyróżniał się na tle innych urządzeń.

Warto dodać, że wszystkie pokrowce z tej serii są odporne na wszelkie zarysowania oraz zabrudzenia. Ponadto umożliwiają swobodny dostęp do wszystkich przycisków bocznych urządzenia oraz są kompatybilne z ładowarką bezprzewodową. Jeśli chcesz nadać swojemu telefonowi niepowtarzalny wygląd, to zdecydowanie jest to pokrowiec dla Ciebie.

Etui Adevicer Arrow Armor

Jesteś aktywną osobą, która często spędza wolny czas, wykonując różne aktywności fizyczne? To koniecznie powinieneś zainteresować się etui Arrow Armor! Jego struktura wewnętrzna skutecznie zabezpieczy Twój telefon przed wstrząsami – jest to zasługa między innymi wzmocnionych rogów. Wykończone żeberkami boki obudowy nie pozwolą, by Twoje urządzenie wyślizgnęło się z ręki. Do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych.

Etui Adevicer Sky-A

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości hybrydowego TPU – obudowa ta zapewni Twojemu urządzeniu ochronę przed poważnymi uszkodzeniami. Dodatkowo tylna obudowa wykonana jest z twardego szkła akrylowego, dzięki czemu nie zmieni się zbytnio wygląd Twojego telefonu. Dodatkowo w obudowie zastosowano wycięcie na kamery oraz podłączenia zewnętrzne. Warto dodać, że obsługuje ona ładowanie bezprzewodowe.

Jedna odpowiedź

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *