men-a

Top 5 pomysłów na prezent dla nowoczesnego mężczyzny

Szukasz prezentu dla swojego partnera, który podąża za aktualnymi trendami i można go określić mianem nowoczesnego mężczyzny? Chcesz nie popełnić faux pas i wybrać coś modnego albo ponadczasowego? A może szukasz pomysłu na prezent dla znajomego, który może poszczycić się dobrą pracą i wydaje się, że ma wszystko, czego mu potrzeba. Dla takich mężczyzn najtrudniej wybrać dobry prezent, dlatego dziś przedstawimy Ci top 5 pomysłów na prezent dla nowoczesnego mężczyzny.

Pomysł nr 1: Projektor cyfrowy, czyli powrót do tradycji i modny gadżet

Wielu mężczyzn jest za pan brat z nową technologią, ale jednocześnie ma sentyment do tego co kiedyś było częścią ich życia. To dlatego wiele osób znów zaczyna korzystać z projektorów. Dzięki nim możliwe jest wyświetlanie obrazów w jakości Full HD i ogromnej rozdzielczości. Zatem świetnym pomysłem na prezent może być projektor cyfrowy. Oczywiście niektóre firmy oferują je w bardzo wysokiej cenie sięgającej kilku tysięcy złotych, ale można znaleźć dobre projektory nawet za kilkaset złotych i takie proponujemy na prezent dla nowoczesnego mężczyzny. Można je podłączyć do dowolnego nośnika, zarówno laptopa, dekodera cyfrowego, jak i pendrive. Wyświetlanie filmów czy projekcji multimedialnych w rozdzielczości ponad 100″ nigdy nie było prostsze.

Pomysł nr 2: Zestaw kosmetyków dobrej marki

Nasza druga propozycja jest prosta i klasyczna. Każdy nowoczesny mężczyzna lubi dbać o siebie. Sięgnij po dobre marki kosmetyków dla mężczyzn w Beardman.pl. Mają w swojej ofercie zestawy prezentowe, które świetnie się sprawdzą. Można zdecydować się na zestaw kosmetyków do golenia albo zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody. Na pewno żaden brodacz nie pogardzi wysokiej jakości kosmetykami czy akcesoriami do brody. Zestaw do twarzy dla mężczyzn zawierający krem do twarzy czy krem pod oczy także dobrze się sprawdzi. Można postawić na dobre marki kosmetyków takie jak Reuzel, czy Percy Nobleman.

Pomysł nr 3: rower elektryczny lub hulajnoga elektryczna, czyli postaw na trend eko

Nasze dwa pierwsze pomysły na prezent nie muszą być bardzo kosztowne. Trzeci jest przeznaczony dla osób z nieco większym budżetem. Jak wiadomo ceny benzyny ciągle rosną, dlatego trend eko obecnie ma się coraz lepiej. W dużym mieście często łatwiej przemieścić się z miejsca na miejsce hulajnogą elektryczną albo rowerem elektrycznym. Choć do dyspozycji są modele miejskie, to jednak warto mieć własny. W końcu korzystanie z tego typu wynalazków i konieczność ich opłacania co pewien czas jest uciążliwa. Dlatego dobrym pomysłem na prezent dla partnera może być właśnie hulajnoga elektryczna albo rower elektryczny. Tę pierwszą znajdziesz w cenie od ok. tysiąca do tysiąca pięciuset złotych. Z kolei za rower elektryczny musisz zapłacić minimum ok. 2 tys. zł, choć oczywiście znajdą się modele za nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych przeznaczone dla półprofesjonalnych kolarzy i osób z większym budżetem. Choć koszt jest duży to eksploatacja jest już stosunkowo tania. Jedno ładowanie urządzenia może wystarczyć nawet na ok. 100 km jazdy, co sprawia, że naprawdę się opłaca.

Pomysł nr 4: kurs jogi w męskim stylu

Żyjemy w ciągłym stresie i czasem potrzebujemy resetu i odprężenia. Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla nowoczesnego mężczyzny to bez wątpienia może być to kurs jogi w męskim stylu. Dzięki niemu mężczyzna będzie mógł wdrożyć się w techniki relaksacyjne i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie. Joga pozwala się odprężyć, a nawet zapomnieć o otaczających problemach. Bez wątpienia może też pomóc powrócić do lepszej formy, nie tylko psychicznej, ale i fizycznej.

Pomysł nr 5: męskie SPA lub voucher na wizytę u barbera

Ostatni pomysł jest prosty. Skoro nowoczesny mężczyzna nie stroni od dbania o siebie, to dobrym prezentem dla niego może być voucher na męskie SPA albo wizytę u barbera. Masaż gorącymi kamieniami, masaż stóp, ramion i pleców czy masaż olejkami eterycznymi – wszystko to pozwoli się odprężyć i pozbyć toksyn z organizmu. Wizyta u barbera jest również niczym SPA. W końcu nie ogranicza się jedynie do odświeżenia fryzury czy brody, ale obejmuje np. męski manicure czy pedicure. Warto zatem wręczyć mężczyźnie kartę podarunkową na taką atrakcję.

Karta podarunkowa na ekstremalną przygodę także może być dobrym pomysłem. Prezent dopasuj do zainteresowań mężczyzny albo wybierz coś ponadczasowego, a na pewno będzie zachwycony.

Możliwość komentowania została wyłączona.