barbershop

Top 3 pomysły na urodziny dla partnera, które na pewno mu się spodobają!

Organizacja urodzin partnera to spore wyzwanie, zwłaszcza gdy nie znacie się bardzo długo. Jednak w takiej sytuacji w przygotowaniach bardzo może pomóc najlepszy przyjaciel faceta albo jego rodzeństwo. W dzisiejszym poradniku podpowiemy Ci top 3 pomysły na urodziny, które na pewno mu się spodobają. Są różnorodne i na różne temperamenty.

Przyjęcie urodzinowe – samodzielnie przygotowane potrawy czy catering?

Na samym początku spróbujemy rozstrzygnąć, czy lepiej przygotować menu samodzielnie czy też zdać się na profesjonalistów i zamówić catering. Tak naprawdę wszystko zależy od kilku czynników, a kluczowe to czas, chęci i umiejętności. Jeśli masz czas, ale jednak dwie lewe ręce do gotowania, to raczej lepiej będzie poświęcić go na poszukiwanie najlepszej firmy cateringowej. Gdy z gotowaniem radzisz sobie świetnie, ale cierpisz na brak czasu, co jest spowodowane nadmiarem obowiązków zawodowych, to także catering będzie odpowiedni. Oczywiście jedną czy dwie rzeczy możesz przygotować samodzielnie, zwłaszcza jeśli partner Twoją kuchnię lubi najbardziej. Kwestie organizacji menu mamy z głowy, czas więc poznać top 3 pomysły na urodzin partnera, które na pewno mu się spodobają.

Top 1: Wspólna ekstremalna przygoda i dobra kolacja

Nasza pierwsza propozycja to urodziny spędzone we dwoje. Najpierw proponujemy ekstremalną przygodę. Wielu mężczyzn uwielbia atrakcje w trakcie których uwalnia się sporo adrenaliny. Jeśli Twój partner marzył o skoku ze spadochronem, to możecie uczcić jego urodziny wspólnie, skacząc w tandemie. Swój skok możecie uwiecznić, bo i takie opcje są oferowane. Na pewno będzie to niezapomniana przygoda. Inną propozycją może być lot szybowcem, gdzie na własnej skórze można odczuć przeciążenia, a jednocześnie podziwiać piękne widoki z góry. Ty możesz stać na lądowisku, podczas gdy partner będzie zgłębiał tajniki szybownictwa. Być może spodoba mu się na tyle, że zdecyduje się zapisać na kurs. Wśród ekstremalnych przygód może być też jazda samochodem na torze wyścigowym albo w terenie. Oczywiście udany dzień powinna zakończyć kolacja przy świecach. Możecie pójść do zarezerwowanej wcześniej restauracji.

Top 2: Wyjazd do ośrodka SPA dla odnowy i uwolnienia się od stresu

Druga propozycja to wyjazd dla ciała i dla ducha, czyli odnowa biologiczna w strefie SPA. Twój partner będzie mógł skorzystać z licznych zabiegów i masaży, np. pakietu przygotowanego specjalnie dla mężczyzn. Oczywiście z niektórych punktów pielęgnacji możecie korzystać wspólnie, jak choćby z masażu olejkami eterycznymi. Po weekendzie spędzonym w ośrodku SPA mężczyzna na pewno będzie wypoczęty i uwolni się od stresu. Pomoże mu masaż gorącymi kamieniami albo będący źródłem endorfin masaż czekoladą. Oczywiście i w tym przypadku nie należy zapomnieć o dobrym posiłku. Można zorganizować także mały quizz dla zmysłów, to znaczy zawiązać mu oczy i podstawić talerz z różnorodnymi potrawami. Kolacja w ciemnościach to też ciekawa opcja.

Top 3: Urodzinowa metamorfoza, czyli wizyta u barbera i w salonie tatuażu, a potem przyjęcie niespodzianka

Czas na ostatni sposób celebracji tego szczególnego dnia. Proponujemy mianowicie urodzinową metamorfozę. Udajcie się do barbera, który zrobi porządek z włosami, ale i brodą partnera. Udzieli mu też cennych wskazówek, choćby dotyczących tego, jaki pędzel z naturalnego włosia do golenia wybrać. Tu możemy już zdradzić, że za te najwyższej jakości uważane są pędzle Silvertip z włosiem borsuka. Jeśli mężczyzna jest weganinem lub wegetarianinem i nie używa nic odzwierzęcego, to można wybrać model pędzla wśród pędzli do golenia syntetycznych. Z barberskiego salonu możecie udać się do salonu tatuażu. Urodziny to dobry moment, by wykonać taki, o jakim się marzyło. A później pozostaje już niespodzianka, a właściwie przyjęcie niespodzianka z gośćmi, których Twój facet w ogóle się nie spodziewa. Oczywiście możesz go w ten sposób zaskoczyć tylko wtedy, gdy lubi niespodzianki. Jeśli jest introwertykiem i lubi spędzać czas albo sam albo w bardzo kameralnym gronie, to przygotuj ciekawe propozycje na wieczór we dwoje.

Możliwość komentowania została wyłączona.