pexels-tiger-lily-4481529-scaled

TC52ax czy MC3300ax? Innowacyjne terminale z przydatnymi funkcjami

Urządzenia logistyczne stanowią obowiązkowe wyposażenie współczesnej firmy. Sprzęt wzbogacony o innowacyjne rozwiązania pozwala wykonywać czynności, które bez ich udziału byłyby niemożliwe. Doskonałym przykładem są uniwersalne terminale – MC3300ax bądź TC52ax.

Urządzenia logistyczne stanowią obowiązkowe wyposażenie współczesnej firmy. Sprzęt wzbogacony o innowacyjne rozwiązania pozwala wykonywać czynności, które bez ich udziału byłyby niemożliwe. Doskonałym przykładem są uniwersalne terminale – MC3300ax bądź TC52ax. Stosunkowo niewielkie urządzenia znacznie ułatwiają codzienną pracę wielu pracownikom.

Terminal TC52ax – maksymalne bezpieczeństwo danych

Właściciel firmy zobowiązany jest do wyposażenia swojego zespołu pracowników w niezbędny sprzęt. W zależności od branży, w jakiej biznes działa, pracodawca ma do wyboru szeroki wachlarz urządzeń. Mobilny terminal to akcesorium niezbędne w wielu firmach. Model TC52ax dysponuje wbudowanym Wi-Fi oraz nową funkcją skanera z inteligentnym ustawianiem ostrości. Sprzęt podwaja pamięć, aby móc zwiększyć wydajność aplikacji. Ciekawą opcją jest nowe rozwiązanie Workstation Connect, które umożliwia terminalowi funkcjonować jako stacja robocza i komputer mobilny. Urządzenie TC52ax dysponuje także zabezpieczeniem LifeGuard 3, dzięki czemu dane są doskonale chronione.

Terminal idealnie radzi sobie z wychwytywaniem kodów z bliskiej, jak i nieco dalszej odległości, która sięga aż 12 m. Sprzęt wykorzystywany może być zatem w ciemnych sklepach oraz centrach logistycznych. Terminal jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem serii T C5X. Zrobienie zdjęcia nigdy nie było łatwiejsze niż przy udziale innowacyjnego terminala TC52ax. Zeskanowanie kodu możliwe jest także w jasnym świetle słonecznym. Producent Zebra zdecydowanie króluje wśród sprzętów tego typu. Prezentowany terminal wyróżnia się na tle podobnych sprzętów skanujących.

Terminal MC3300ax – niezwykła wydajność i solidna konstrukcja

Inną propozycją może być terminal MC3300ax, wyposażony w nowe funkcje, które znacznie zwiększają produktywność pracowników. Obsługa Wi-Fi 6 gwarantuje dużą wydajność i maksymalne zabezpieczenie na przyszłość. Terminal dysponuje sygnalizatorem Bluetooth, który pozwala znaleźć zaginione urządzenie w zaledwie kilka minut. Sprzęt odporny jest na działanie czynników zewnętrznych, a tym samym upadek nawet z dużej wysokości – 1,8 m. Solidna obudowa urządzenia uniemożliwia dostanie się do wnętrza kurzu bądź wody. Model wzbogacony został o procesor 2.2GHz i 4GB pamięci RAM/32GB Flash.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest także drukarka Zebra ZC100. Jej głównym zadaniem jest wydruk identyfikatorów dla pracowników, kart członkowskich, kart wstępu na imprezy bądź zwykłych kart magnetycznych. Urządzenie jest zatem sprzętem uniwersalnym, doskonale sprawdzającym się w każdych warunkach.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *