pexels-ari-roberts-9393229

Lakiery Gelish dip – zalety

Dobrze wykonany manicure to podstawa dobrego samopoczucia wszystkich kobiet. Zadbane dłonie często wpływają na poziom samooceny. Obecny rynek kosmetyczny oferuje bardzo szeroki wybór produktów. Czasem zakup produktu wysokiej jakości okazuje się dość problematyczny. Wiele osób zmaga się z dylematem wyboru metody, owocujący trwałym efektem. Stosunkowo nowym preparatem dostępnym w powszechnym użytku są lakiery tytanowe. Ich produkcją zajmuje się między innymi marka Gelish. Jak wykonać manicure Gelish Dip i czy produkty tego amerykańskiego producenta faktycznie są warte polecenia?

Marka Gelish Dip i system lakierów tytanowych

Lakiery Gelish Dip to produkty cenione na rynku i chętnie kupowane przez profesjonalne stylistki, które w swojej pracy wykonują manicure tytanowy. Amerykańska marka może poszczycić się wprowadzeniem wielu innowacyjnych rozwiązań. Ta firma jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży tak popularne obecnie produkty o charakterze hybrydowym, będące połączeniem żelu z preparatami kolorowymi. W ofercie znajduje się wiele często stosowanych kosmetyków takich jak akryle, żele, produkty do stylizacji i lakiery hybrydowe. System tytanowego malowania paznokci jest bardzo bezpieczny dla płytki paznokcia oraz stosunkowo prosty i przyjemny w użyciu. Uzyskany efekt charakteryzuje się naturalnością, a do jego osiągnięcia nie jest konieczne skorzystanie z lampy UV. Do wykonania całego procesu należy zaopatrzyć się w pięć podstawowych preparatów. Gelish Prep – przygotowuje płytkę paznokcia, Gelish Dip Base – jest to baza, której działanie oparte jest na zasadzie kleju, Gelish Dip Activator – przyspiesza utwardzenie nałożonego pudru. Ostatnia warstwa to Gelish DipTop nadający całości odpowiedniego połysku. Aby uzyskać oczekiwany efekt należy zaopatrzyć się w wymienione powyżej produkty oraz pudry w wybranych kolorach.

Manicure tytanowy – zalety

Manicure tytanowy, który można wykonać przy użyciu lakierów Gelish Dip to doskonała alternatywa dla produktów tradycyjnych oraz hybrydowych. Manicure tego typu jest niezwykle trwały – może bowiem utrzymać się na powierzchni paznokcia nawet przez cały miesiąc. Zdobienie wykonane tą metodą charakteryzuje się też wysokim poziomem estetyki, ponieważ nie sprawia, że płytka paznokcia wygląda na grubą. Warto wiedzieć, że taki zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnych proszków. Jest to zabieg bardzo korzystnie wpływający na stan płytki paznokciowej. Nie wymaga bowiem użycia szkodliwych substancji i metod. Nie jest zatem konieczne odtłuszczanie płytki, ani korzystanie z lampy UV. Z manicure’u tytanowego można skorzystać w celu przedłużenia paznokci na formie. Preparaty tytanowe bardzo rzadko uczulają i są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Poleca się malowanie paznokci tą metodą wszystkim paniom zmagającym się z problemem cienkich, słabych i łamliwych paznokci. To innowacyjna metoda, polecana przez wiele profesjonalistek pracujących w salonach kosmetycznych.

Jak prawidłowo pomalować paznokcie przy użyciu lakierów Gelish Dip

Aby uzyskać oczekiwany efekt należy w prawidłowy sposób zastosować lakiery Gelish Dip. Przede wszystkim warto zadbać o stan płytki paznokciowej przed rozpoczęciem aplikacji produktów. Powinna ona zostać dokładnie oczyszczona i wygładzona. Nie można też zapomnieć o odsunięciu lub przycięciu skórek. Kolejnym etapem jest nałożenie produktu o nazwie gelish Prep i odczekanie aż warstwa całkowicie wyschnie. Kolejno trzeba nałożyć klejącą bazę i zanurzyć paznokieć w specjalnym, tytanowym pudrze. Warto pamiętać o strząśnięciu nadmiaru pyłku w celu uniknięcia nieestetycznego efektu. Następnie należy zaaplikować Gelish Dip Activator, który pozwoli pudrowi szybko zaschnąć. Ostatnim etapem jest precyzyjne pomalowanie paznokci topem, który nada im blasku. Prawidłowo wykonana procedura może zapewnić bardzo trwały efekt końcowy, który utrzyma się nawet ponad miesiąc. Manicure tytanowy przy pomocy lakierów Gelish Dip z powodzeniem można wykonać w zaciszu domowym, bez konieczności wychodzenia do gabinetu kosmetycznego.

Możliwość komentowania została wyłączona.