pexels-martin-sanchez-5749999

Gdzie naprawić zepsutego iPhone’a?

Produkty Apple, w tym między innymi iPhone, cieszą się powszechnym uznaniem jako przedmioty o eleganckim designie oraz niskim poziomie awaryjności. Z drugiej strony, taki stan rzeczy nie oznacza jednak, że iPhony nigdy się nie psują. Wręcz przeciwnie – jeżeli urządzenie jest wykorzystywane codziennie przez wiele lat, łatwo o różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, zalanie itd. Na szczęście pozbycie się problemu jest możliwe dzięki skorzystaniu z
serwis Apple Katowice
. Gdzie możesz naprawić zepsutego iPhone i jakie usługi dostępne są w punktach serwisowych?

 

Naprawa zepsutego iPhone – gdzie znajdziesz punkt serwisowy?

 

Marka Apple to synonim dobrej jakości. Pod tym rozumie się także profesjonalną, dogodną dla klientów sieci obsługę posprzedażową. W jej ramach funkcjonują – także na terenie całej Polski – punkty serwisowe Apple. W takiej sytuacji wszyscy ci, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie, gdzie naprawić iPhone, powinni udać się właśnie do takiego punktu.

 

Znalezienie punktu serwisowego w Polsce nie powinno być dla Ciebie trudne – są one rozlokowane na terenie całego kraju, w tym przede wszystkim na obszarze największych miast (Warszawa oraz inne aglomeracje). Przykładowe adresy serwisów Apple to:

  • Serwis Apple Białystok;
  • Serwis Apple Katowice.

 

Jednym z punktów serwisowych, w których można naprawić między innymi urządzenia z logiem Apple, jest Serwis 24. Typowe czynności serwisowe to jeszcze nie wszystko – Serwis 24 świadczy także takie usługi, jak między innymi profesjonalne szkolenia w zakresie napraw pogwarancyjnych w zakresie iPhonów. Naprawa urządzeń wyprodukowanych przez markę Apple to nie jedyny przedmiot działalności serwisu, który w ramach swojej oferty zajmuje się sprzedażą produktów dla użytkowników PC oraz GSM.

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług takiego punktu należy pamiętać o jednym, bardzo istotnym aspekcie – zasadniczo, wyróżnia się dwa rodzaje serwisów, czyli punkty:

  • autoryzowane,
  •  

 

Czym różnią się poszczególne kategorie?

 

Serwis autoryzowany Apple

W autoryzowanym punkcie serwisowym Apple wykorzystuje się oryginalne, nowe części zamienne. Takie rozwiązanie daje niemalże stuprocentową gwarancję, że nowe komponenty będą w pełni kompatybilne z dotychczas używanym urządzeniem. Ceny usług są wprawdzie nieco wyższe niż w przypadku skorzystania z punktu nieautoryzowanego, lecz w ślad za tym rozwiązaniem idzie wyższa jakość świadczonych usług. Ponadto, serwisanci zatrudnieni w lokalach z autoryzacją wykorzystują podczas swojej codziennej pracy wyłącznie autoryzowane narzędzie oraz oprogramowanie diagnostyczne.

 

Serwis nieautoryzowany Apple

W serwisie nieautoryzowanym ceny usług naprawczych są zazwyczaj nieco niższe, ale należy liczyć się z tym, że do naprawy wykorzystuje się zazwyczaj części nieoryginalne bądź oryginalne, lecz używane. W takiej sytuacji jakość usług może (choć nie musi) stać na niższym poziomie niż w punkcie autoryzowanym.

 

Naprawa uszkodzonego iPhone – na co możesz liczyć?

 

W ramach usług świadczonych w punktach serwisowych iPhone możesz skorzystać między innymi z takich usług, jak:

  • wymiana zużytej baterii,
  • montaż nowego ekranu (w przypadku stłuczenia lub zalania wyświetlacza),
  • wgranie nowego oprogramowania,
  • wypożyczenie sprzętu naprawczego na czas naprawy oraz wiele innych.

 

IPhone naprawa – podsumowanie

 

Nawet pomimo tego, że urządzenia produkowane przez jednego z największych globalnych potentatów – Apple – są popularne z uwagi na wysoką jakość wykonania, to nie oznacza to jeszcze, że są to produkty całkowicie odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wystarczy brak uwagi podczas np. przejażdżki rowerem, by narazić się na zniszczenie iPhone’a.

 

Dobra wiadomość dla Ciebie jest taka, że wiele awarii – nawet tych poważnych – może zostać z łatwością naprawionych. Niezbędne jest w tym celu skorzystanie ze wsparcia profesjonalnych serwisantów Apple. Tego typu punkty serwisowe znajdują się właściwie na terenie całej Polski, w tym między innymi w takich miastach, jak: Białystok, Katowice, Warszawa, Wrocław czy Kraków. Dzięki skorzystaniu z usług oferowanych w tych punktach serwisowych już po kilku dniach oz głoszenia możesz cieszyć się prawidłowo działającym urządzeniem.

Możliwość komentowania została wyłączona.