campbell-3ZUsNJhi_Ik-unsplash

Folie do oklejania samochodu – jaką wybrać?

Własny samochód jest podstawowym i niezbędnym środkiem komunikacji, warto więc nadać mu charakter i utożsamić ze swoją firmą lub uosobieniem. Prostą metodą, aby tego dokonać, jest oklejenie auta folią. Jest wiele alternatyw na rynku, więc zastanów się, jaki typ tworzywa wybrać. Do dyspozycji są bowiem nie tylko rozmaite kolory, ale przede wszystkim typy, które warto dobrać do swoich potrzeb. Sprawdź więc, która folia do oklejania Twojego samochodu sprawdzi się najlepiej.

Folie do oklejania samochodu – wyróżnij swoją działalność!

Wspaniałym i wbrew pozorom prostym sposobem na oryginalność i oznakowanie samochodu jest naklejenie na niego folii. Ze względu na delikatny lakier karoserii, wiadomo, że nie można tutaj ryzykować. Skup się więc na pomyśle i doprecyzowaniu swoich preferencji i potrzeb – chcesz zmienić wygląd swojego auta, czy potrzebujesz reklamy? Wybór folii zależy od tego, jakie jest przeznaczenie samochodu.

Czy wiesz, że 80% przedsiębiorstw odnosi większy sukces, jeśli dobrze zainwestuje w reklamę? Jest to podstawowy punkt w biznesplanie rozpoczynającej się działalności. Nie bez kozery mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Co zrobić, aby ludzie o Tobie usłyszeli? To proste! Pokaż im się! Jednym ze sposobów na pokazanie ludziom swoich usług jest wizytówka. Jednak niech to nie będzie zwykła wizytówka do portfela. Bądź oryginalny. Dzisiaj Twoje narzędzie pracy, czyli samochód służbowy, może być taką wizytówką. Zdziwisz się, jak dużo informacji można umieścić na karoserii. Bardzo szybko przekonasz się, jakie są zalety tej nie zbyt drogiej inwestycji.

Użyj folii do oklejenia samochodu i wyraź siebie

Jeśli myślisz o odnowieniu swojego pojazdu, to również jest to możliwe za pomocą folii do oklejania samochodu. Tak naprawdę nie ma tutaj zbytnio ograniczeń. A oprócz efektu wizualnego dodatkowo możesz ochronić delikatny lakier swojej karoserii. Znudziło Ci się czerwone auto? Nie ma problemu, bo wystarczy tylko wybrać numer koloru niebieskiego i zarezerwować postój auta na kilka godzin.

Pierwszym krokiem, aby wybrać i zdecydować o tym, jaka jest odpowiednia folia do oklejenia samochodu, jest skontaktowanie się ze specjalistami w tej dziedzinie. Firma motos.pl oferuje folię do oklejania samochodu 3 m oraz inne. Możesz okleić samochód nie tylko z zewnątrz, ale również w środku. To doda unikalności Twojemu samochodowi.

Folie do oklejania samochodu – jakie rodzaje wyróżniamy?

Na rynku istnieje wiele rodzajów folii przeznaczonych do oklejenia samochodu. Można wyróżnić kilka głównych typów, takich jak np.:

– folia pełna – folia samoprzylepna jednokolorowa, z możliwością nadruku,

– folia częściowa – folia samoprzylepna, z możliwością cięcia laserowego według szablonu wykrojnika, np. teksty, logo itp.,

– folia oczkowana One Way Vision – folia z możliwością nadruku, przeznaczona do oklejania okien. Jak nazwa wskazuje, nadrukowany obraz jest widoczny z jednej strony, a wnętrze za naklejką jest niewidoczne,

– folia PCW wylewana – specjalistyczna folia do oklejania samochodów, idealnie dopasowująca się do opływowych kształtów,

– folia ochronna – folia głównie przezroczysta, matowa lub błyszcząca, której głównym przeznaczeniem jest ochrona karoserii,

– folia magnetyczna – folia, która zawiera magnes, dzięki czemu bez większej ingerencji możliwe jest umieszczenie małej reklamy, informacji na karoserii auta, oraz ściągnięcie jej, jeśli już nie potrzebujesz folii na swoim samochodzie lub zmieniasz dane.

Co łączy te wszystkie folie? Trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. To oznacza, że nie musisz bać się deszczu, mrozu czy upałów. Taka naklejka nie ogranicza funkcji Twojego samochodu i nie musisz trzymać go w garażu. Ponadto dzięki naklejkom samochód jest dodatkowo chroniony od zarysowań, piasku czy wyblaknięcia koloru.

Ty zdecyduj, jaką folią okleisz samochód

Ostatecznie sam zdecyduj, czy chcesz być oryginalny i fachowo zaaranżować aspekt wizualny swojego samochodu, wykorzystać jakiś motyw, czy jedynie chcesz zmienić kolor całego pojazdu. Pomyśl, czy chcesz wykonać taką wizytówkę firmową lub po prostu stworzyć wspomnienia przy realizowaniu swojego hobby.

Jedna odpowiedź